Wywiad z Piotrem Hołubowiczem i jego zawodnikami!

Piotr Hołubowicz opowie o nowej sekcji judo założonej w Krakowie. Dowiemy się jakie wyzwania podejmuje UKS Maximus, aby szkolić judoków nie tylko jako sportowców wyczynowych. Okazuje się bowiem, że dla Piotra judo to sposób na zdrowy styl życia

Porozmawiamy też z Aleksandrem Lisieckim, nowym mistrzem Polski w Ju-jitsu brazylijskim, który swoje pierwsze kroki stawiał właśnie w JUDO. Jego droga sportowa pokazuje , że Judocy sprawdzają się nie tylko w rodzimej sztuce walki, ale z powodzeniem mogą konkurować również w innych dyscyplinach, o czym będzie można usłyszeć w wywiadzie. Rozmowę przeprowadzi zawodnik Czarnych Bytom i zarazem reporter Radia Judo Mateusz Rycak.

Czy dojdziecie do podobnych wniosków jak my? Czy zgodzicie się, że uprawianie judo jest podstawą powodzenia w różnych sportach walki? Czy zauważyliście, że wielu zawodników judo bardzo często kontynuuje kariery sportowe na przykład w MMA? A może macie inne obserwacje? Zachęcamy do dyskusji.

Już w niedzielę będziecie mogli posłuchać młodych entuzjastów, którzy są w stanie zrobić wiele dla rozwoju JUDO oraz pokrewnych sztuk walki i potrafią włożyć w to masę energii oraz serca! A wszystko tylko dla Was z hali dream teamu Tomasza „Gorilli” Drwala najlepszego polskiego zawodnika w MMA.

Dzielcie Nasz entuzjazm i pasję, róbmy to razem!Zapraszamy na reportaż 4 grudnia 2011 roku bądźcie z nami, początek audycji o godz. 18:30. Radia Judo można słuchać codziennie, a zapowiadany program możecie znaleźć na www.radio-judo.eu. Pamiętajcie, że łączymy muzykę ze sportem, bo Judo to nie tylko sport, ale przede wszystkim styl życia zgodny z filozofią JUDO.

www.radio-judo.eu

Posted Under
Bez kategorii
Tagged