Już po raz szósty odbędą się Otwarte Mistrzostwa judo w Żarowie dla dzieci i młodzików. Tegoroczna edycja rozegrana zostanie z okazji „XVI-leca Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Podstrefa Żarów)”. Miło nam również poinformować, że impreza sportowa po raz kolejny została objęta Honorowym Patronatem Ambasady Japonii.

Nasza dyscyplina sportowa zyskała wielu sympatyków. W Gminie Żarów od sześciu lat dzieci trenują judo w szkołach a od czterech lat w przedszkolach. Mamy nadzieję, że niektórzy z małych judoków w przyszłości będą reprezentantami kraju na najważniejszych imprezach sportowych w Polsce i na świecie. Przypomnijmy również, że z Żarowa pochodzi Pan Paweł Fajdek, dwukotny mistrz świata w Lekkiej Atletyce.
.
W poprzedniej edycji turnieju wystartowało ponad 200 sportowców z 20 klubów z Polski i z Czech. Jako organizatorzy mamy nadzieję, że w tym roku zwiększy się liczba uczestników i gości odwiedzających nasz turniej.

Jak co roku zapraszamy wszystkie ekipy na wspólny trening w piątek 16.10.2015 r. w godz. 18:00 – 20:00 przy ul. Piastowskiej 10A w Hali Sportowej – miejsce rozgrywania zawodów. Zgłoszenia uczestników prosimy przesyłać elektronicznie przed turniejem (szczegóły w komunikacie organizacyjnym). Pozwoli to przeprowadzić imprezę sportową sprawnie i szybko. Tylko w uzasadnionych przypadkach zastrzegamy prawo dokonania kontroli wagi i rocznika startujących.

Jeżeli jeszcze nie mieli Państwo okazji uczestniczyć w naszych zawodach, zachęcamy do obejrzenia Kroniki Filmowej Gminy Żarów http://youtu.be/Oj8LLFOXnQM, w której można zapoznać się z relacjami filmowymi z poprzednich edycji turnieju.

Nasza Gmina może poszczycić się również wieloma Firmami w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (Podstrefa Żarów). Z myślą o otoczeniu biznesowym postanowiliśmy, aby turniej judo wpisywał się w obchody rocznicowe WSSE (Podstrefa Żarów). Dodajmy, że Sponsorem Strategicznym turnieju jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest Park” Sp. z o.o.

Postaramy się, aby Państwa pobyt w Żarowie dostarczył wiele niezapomnianych emocji sportowych i aby nasz turniej był chętnie odwiedzany przez wszystkich Sympatyków judo.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Organizatorzy

więcej informacji [ ZAŁACZNIKI ]