Zapraszamy na spotkanie z Polskimi Legendami Judo!
Od 5 do 7 kwietnia br. w Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej ul.Piotrowo 4, 61-001 Poznań

Po raz pierwszy w historii Polskiego Judo na tatami stanie z Wami aż pięciu niezwykłych judoków – pięciu Polskich Medalistów Olimpijskich:

  • Antoni Zajkowski (Monachium 1972r.)
  • Marian Tałaj (Montreal 1976r.)
  • Janusz Pawłowski (Seul 1988r., Moska 1980r.)
  • Paweł Nastula (Atlanta 1996r.
  • Aneta Szczepańska (Atlanta 1996r.)

Brother Champion Judo Camp – Polskie Legendy to trzy dni treningów i randori pod okiem prawie wszystkich Polskich Medalistów Olimpijskich.

Polskie Legendy Judo przybliżą Wam drogę do sukcesu, przekażą cenną wiedzę, zaprezentują techniki i przede wszystkim podzielą się z Wami cennym doświadczeniem – to wszystko z pięciu różnych perspektyw od pięciu wyjątkowych judoków z naszego kraju.

Summer Champion JUDO CAMP

We Władysławowie – COS Centralny Ośrodek Sportu CETNIEWO od 21 do 28 sierpnia 2023 roku odbędzie się Summer Champion Judo Camp.

Już w te wakacje wyjątkowa okazja na spotkanie z Richardem Trautmannem – niemieckim judoką, brązowym medalistą olimpijskim 1992 roku (Barcelona) oraz w 1996 roku (Atlanta). Zdobył brąz świata w 1993 roku w Hamilton. Został drużynowym mistrzem Europy z Niemcami w 1994 i 1995 roku i dwukrotnie zdobył srebro. W 1991 roku wygrał Mistrzostwa Świata Masters. Później został odnoszącym sukcesy trenerem talentów i został mianowany w 2016 roku głównym trenerem niemieckich seniorów. Aktualnie rozwija umiejętności zawodników kadry narodowej Azerbejdżanu.

Summer Champion Judo Camp to 8-dniowy obóz, podczas którego czeka na Was ponad 20 treningów technicznych lub randorii, które odbędą się w stolicy polskiego judo tj. w hali COS Cetniewo. W ofercie noclegowej znajduje się 6 ośrodków wypoczynkowych do wyboru.

Kiedyś jako zawodnicy, dziś stańmy na tatami w Cetniewie jako trenerzy wraz ze swoimi podopiecznymi!

Informacje

Wszystkie informacje znajdują się na stronie www.champion-judo-camp.pl W razie pytań zapraszamy do kontaktu camp@akademiajudo.pl