Trochę późno, ale natłok zajęć obozowych w całości oderwał mnie od komputera, dzisiaj ogłaszam na prośbę Krzyśka Wiłkomirskiego:

„Całe judo kibicuje Legii Warszawa” – właśnie pod takim hasłem dzięki uprzejmości klubu Legia Warszawa S.A. możemy zaproponować Państwu bezpłatne bilety na mecz 6. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Tego dnia Legia Warszawa na swoim stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 podejmować będzie Arkę Gdynia.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy judocy trenujący w warszawskich klubach. W przypadku dzieci i zawodników niepełnoletnich bilet może otrzymać także rodzic (opiekun). Pozytywne rozpatrzenie w głównej mierze zależy od prawidłowego zgłoszenia według wzoru, który prezentujemy poniżej.
Liczba biletów jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Bilety, które otrzymujemy od Legii są imienne i po wysłaniu przez nas listy z nazwiskami nie ma już możliwość zmian. Niewykorzystane bilety przepadają, dlatego prosimy o przemyślane rezerwacje.

Zbiórka rodziców z dziećmi odbędzie się o godzinie 19:45 przed wejściem C (wejście na trybunę rodzinną). Bilety będą udostępniane do godziny 20:10. Obecnie nie ma wymogu posiadania karty kibica, natomiast każda osoba musi mieć przy sobie dokument za zdjęciem potwierdzający tożsamość.

Staramy się zawsze potwierdzać otrzymane mailowo zgłoszenie rezerwacji, niestety niektóre skrzynki pocztowe (m.in. wp.pl) traktują część naszych maili jako spam i je odrzucają. Dlatego jeśli nie otrzymają Państwo potwierdzenia do 3 dni od wysłania zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny (przed kontaktem prosimy sprawdzić jeszcze katalog „Spam”)

Gorąco prosimy o przesyłanie maili dokładnie tak, jak to zostało opisane (dodatkową treść prosimy przesyłać tylko jeśli jest to niezbędne), ponieważ minimalizuje to możliwość przeoczenia zgłoszenia oraz bardzo ułatwia nam pracę. Dodatkowo prosimy o bardzo dokładne sprawdzenie przesyłanych do nas peseli, gdyż złe zgłoszenia są odrzucane przez Legię.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko drogą mailową na adres info@judo.legia.com:
– w tytule wiadomości prosimy wpisać CAŁE JUDO KIBICUJE LEGII WARSZAWA,
– w treści wiadomości prosimy wpisać imię, nazwisko oraz pesel kibica (wraz z opiekunem), nazwę klubu judo oraz nazwisko i telefon kontaktowy trenera (do weryfikacji uczestnika) np.

Jan Nowak 08091812357
Piotr Nowak 75051898741

Klub Judo Legia Warszawa
trener Tomasz Kowalski 600 123 456

Rezerwację na powyższy mecz można przesyłać do poniedziałku 15.08.2016.