Camp Elbląg 2012 – akcja szkoleniowa PZJ.

Nie może Ciebie tam zabraknąć ! To będzie udane zgrupowanie aż 144 uczestników (66 judoczek 78 judoków) powołanych przez naszych szkoleniowców. Każdy kto chce poprawić swoje judo i nauczyć się czegoś nowego może wziąć udział w tym zgrupowaniu.
Zapraszamy do Elbląga na trzecią z kolei, po Wrocławiu i Zakopanym konsultację szkoleniową.
Będą z nami Gwiazdy Polskiego Judo!!
Aneta Szczepańska, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich oraz Robert Krawczyk, Mistrz Europy i obecnie czynny reprezentant naszego kraju.
Technika – nowe przejścia i kontry to wszystko już w styczniu!
Spotkamy się Elblągu w długi weekend od 6 do 8 stycznia 2012. Piątek 6 stycznia jest dniem wolnym od szkoły. Będzie to kolejne zgrupowanie pod patronatem Polskiego Związku Judo i przy uczestnictwie Trenerów Kadry U17. Tydzień przed pierwszym startem w 2012 dla U15 U17 i U20 w Eindhoven (Holandia).
Przyjazd do Elbląga zapowiedziało około 50-ciu judoków z Rosji. Po 5 grudnia będzie znana dokładna liczba. Swój przyjazd deklarują Białorusini (około 25 zawodników). Będziemy mieli silnych sparingpartnerów!
Camp odbędzie się w nowoczesnej Hali Sportowej Centrum Sportowo Biznesowego w Elblągu, http://csb.elblag.pl. Można już teraz odbyć wirtualny spacer korzystając ze strony http://www.einti.pl. Zapraszamy do zwiedzania.

ELBLĄG ZAPRASZA !!!