Camp Luboń 2012 – zaczynamy przygotowania do Igrzysk Młodych 2014 !

Igrzyska Olimpijskie Młodych Nanjing 2014 (Chiny) – zaczynamy przygotowania / Camp Luboń 2012 !! Od tego zgrupowania zaczną się prace z młodymi judokami i judoczkami z roczników 1997-98. W tym campie mogą wziąć udział też młodsi i starsi zawodnicy i zawodniczki. Trenerzy Kadr U17: Janusz Piechna i Joanna Majdan stworzyli wstępne listy osób których by chcieli widzieć na tym zgrupowaniu. Wyniki na Pucharach Europy Cadetów pokazują że nie jest już tragicznie, ale trzeba mocno przyspieszyć jeśli marzymy o tym aby w każdej z ośmiu kategorii wagowych Igrzysk wystąpili Polacy !! Stać nas na to, bo mamy obecnie bardzo dużo zdolnej i pracowitej młodzieży i mocno zaangażowaną w ten projekt Kadrę Trenerską. Lista Powołań:
Judocy:
1 Błoński Tomasz 97 STS Gryf-3 Słupsk
2 Walczyk Patryk 97 GKS Czarni Bytom
3 Stolarek Jan 97 KJ AZS Opole
4 Ślusarski Patryk 97 AZS Gliwice
5 Muchewicz Kamil 97 KS Judo Czechowice-Dziedzice
6 Zykubek Dawid 97 UKJ Koka Jastrzębie
7 Barczyk Karol 97 UKS Judo Wolbrom
8 Kastner Patryk 97 STS Gryf-3 Słupsk
9 Kurtyka Paweł 97 GKS Czarni Bytom
10 Tchórz Karol 97 UKJ Legion Zamość
11 Jasiński Szymon 97 UKS Galeon Gdynia
12 Marcinkiewicz Sebastian 97 MKS Juvenia Wrocław
13 Więcław Kacper 97 UKJ AON Warszawa
14 Kuczborski Przemysław 98 UKJ 225 Warszawa
15 Lewiński Radek 97 UKJ AON Warszawa
16 Salamon Daniel 97 UKJ Ryś Warszawa
17 Kuciej Daniel 97 MKS Juvenia Wrocław
18 Gołębiewski Michał 97 MMKS Wojownik Skierniewice
19 Cebula Bartosz 97 UKS Olimpia-Judo Elbląg
20 Tomala Wojciech 97 KS Judo Czechowice-Dziedzice
21 Kejza Daniel 97 KS Polonia Rybnik
22 Szczurowski Kacper 97 AZS Gliwice
23 Michałek Piotr 97 GKS Czarni Bytom
24 Zalasiński Jakub 98 UKS Judo-48 Częstochowa
25 Majowski Dominik 97 UKS Dwójka Tarnowskie Góry
26 Górski Mikołaj 97 GKS Czarni Bytom
27 Szaran Bartosz 97 MKS Pałac Młodzieży Łódź
28 Załęczny Krzysztof 98 TKS Judo Toruń
29 Dorlet Wojciech 97 K.S.Judo Gwardia Koszalin
30 Wiśniewski Radosław 98 MKS Olimpijczyk Włocławek     
31 Ouerfelli Kerim 98 MKS CM Jordan Kraków
32 Wróbel Dawid 98 MKS Olimpijczyk Wocławek   
33 Bogdał Maksymin 98 UKS Conrad Gdańsk
34 Wilk Kacper 97 UKS Olimpia Judo Elbląg
35 Górecki Kamil 97 MKS Juvenia Wrocław
36 Stępkowski Mikołaj 97 UKS Kodokan Toruń
37 Chybczyński Dominik 97 AZS AWFiS Gdańsk
38 Terlecki Rafał 97 Klub Judo Politechniki Bałostockiej
39 Kotlik Kamil 97 UKS Konrad Gdańsk
40 Janulewicz Onufry 97 UKS Konrad Gdańsk
41 Wnęk Wojciech 97 UKS Konrad Gdańsk
42 Górecki Dawid 97 KS Polonia Rybnik
43 Pawlak Hubert 97 Górnik Konin

Judoczki :
Szeroka Kadra U16 W na YOG Nanjing 2014 :
1 Nowicka Dominika 98 MOSiR Mysłowice
2 Łosoś Roksana 98 UKS “3” Piła
3 Jankowiak Dominika 97 MKS Juvenia Wrocław
4 Sumela Patrycja 97 AZS-WSPiA Poznań
5 Machnicka Vanessa 98 KS Akademia Judo Poznań
6 Kulik Barbara 98 UKJ 225 Warszawa
7 Madajewska Katarzyna 98 MOS Zatoka Braniewo
8 Olejnik Anna 97 UKS Gimnazjon Suchy Las
9 Bobilewicz Karolina 98 TS Wisła Kraków
10 Mróz Dominika 98 JSS Drako 79 Warszawa
11 Adamczyk Dagmara 97 UKS Judo Wolbrom
12 Klabecka Julia 97 MOSiR Cieszyn
13 Śmietana Katarzyna 98 UKJ Legion Zamość
14 Kasza Katarzyna 97 UKS Siódemka Sochaczew
15 Kaleta Aleksandra 98 UKS Judo Wolbrom
16 Mróz Dominika 98 JSS Drako 79 Warszawa
17 Kotwicka Stefania 98 MKS Juvenia Wrocław
18 Cieślik Klaudia 97 UKS Judo Wolbrom
19 Kowalczyk Julia 97 KS Polonia Rybnik
20 Komarek Zuzanna 97 KS Polonia Rybnik
21 Gliszczyńska Karina 97 MKS Juvenia Wrocław
22 Lewandowska Alicja 97 AZS Gliwic
23 Jankowiak Zuzanna 97 MKS Juvenia Wrocław
24 Gzowska Emilia 97 AZS Łódź
25 Kabata Klaudia 98 GKS Czarni Bytom
26 Sumela Paulina 97 AZS-WSPiA Poznań
27 Miler Karolina 98 AZS AWFiS Gdańsk
28 Dąbrowska Anna 98 MKS Juvenia Wrocław
29 Rams Zuzanna 98 UKS Judo Wolbrom
30 Pękala Natalia 97 UKS Sokół Pisarzowice
31 Dziopa Paulina 98 GKS Czarni Bytom
32 Stępka Marta 97 UKS “3” Piła
33 Hofman Aleksandra 98 MKS Juvenia Wrocław
34 Gawron Oliwia 97 KS Akademia Judo Poznań
35 Sobalska Karolina 98 TS Wisła Kraków
36 Osmęda Karolina 97 UKS Judo Wolbrom
37 Tyman Daria 97 GKS Czarni BytomKUŁAGA Paula
38 Pasternak Kamila 97 MKS Juvenia Wrocław
39 Formela Anita 97 GKS Żukowo
40 Kotowska Alicja 97 Gwardia Piła
41 Bień Aleksandra 98 TS Wisła Kraków
42 Sobalska Karolina 98 TS Wisła Kraków

Judocy:
Szeroka Kadra U16 M na YOG Nanjing 2014 :
(Trener Kadry przekaże ją po powrocie z EJU Cup Berlin)