Łukasz Wala w ubiegłym roku uległ wypadkowi samochodowemu, przeszedł szereg operacji, aktualnie cały czas rehabilituje się.
Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej, informacje poniżej:

Z początkiem nowego roku, organizujemy charytatywny Walk-in dla judoki Łukasza Wali. Ten młody zawodnik w ubiegłym roku uległ wypadkowi samochodowemu w skutek, którego nie może chodzić. Przeszedł operacje stabilizacji kręgosłupa kręgów C5 i C6 oraz scalenia prawej nogi po złamaniu otwartym, dodatkowo miał szytą głowę i nogę rozerwaniu skóry. Nie ruszał nogami.
Aktualnie przechodzi wielomiesięczną rehabilitacje w ośrodku Modern-Reh w Mysłowicach, rehabilitując się codziennie od 4 do 6 godz. Dodatkowo ćwiczy na siłowni. Przed Łukaszem jeszcze długa droga ale wszyscy robimy żeby stanął na nogi i tatami.
Łukasz nie poddaje się i dzielnie walczy o swoje zdrowie i marzenia a my chcemy mu w tej walce pomóc!
Z tej okazji walk-in charytatywny, który organizujemy będzie miał formę zbiórki do puszki fundacji działającej, na rzecz Łukasza.
Oprócz naszego stałego teamu dołączą do nas goście tatuujący dla tej zbiórki. Przedstawimy wszystkich w międzyczasie i pokażemy trochę ich prac.
Organizatorem całej akcji jest DirtyLust Studio, w którym pracuje nasz człowiek z maty Łukasz Kiełbasiński. Łukasz będzie tatuował tego dnia, wiec jak ktoś ma ochotę na jakąś japońską dziarkę zrobioną przez judokę żeby pomoc judoce to atakować!!!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/521743938304362/