Dzieci będą zdrowsze i sprawniejsze !!

Szanowni Państwo,
z radością i dumą informujemy, że nasz program „Zdrowe dzieci – zdrowa Polska” wszedł w stadium realizacji. Klasy prezentują się imponująco, wychowawcy oraz dyrekcja są zachwyceni, dzieciaki są zadowolone z miękkiej i czystej od kurzu i roztoczy podłogi.
Program daje możliwość dostosować żłobki i przedszkola do potrzeb ruchowych dziecka, umożliwi to prowadzenie rutynowych zajęć ogólnorozwojowych i profilaktycznych zapobiegających wadom postawy oraz zaszczepienia, już tym wieku nawyków aktywnego spędzania czasu- Czysto, Ciepło, Bezpiecznie… ( dzięki specjalnym miękkim matom tatami dzieci będą mieli również możliwość bawić się w skarpetach, bez butów)
Połączenie mat oraz specjalnych lekkich stolików pozwoli z pomieszczenia lekcyjnego, po złożeniu stolików w kąciku, stworzyć w ciągu 15 sekund salkę do zabawy).
Wszystkie placówki oświatowe Gminy Ząbkowice zgłosiły się do programu !!
Od momentu wyposażenia pierwszej salki przedszkola 1 września zgłosiło się z terenu Dolnego Śląska około 28 przedszkoli i szkół. Na dzień dzisiejszy wyposażyliśmy salki lekcyjne matami wedle programu w dwóch przedszkolach oraz na jednej szkole.
Szkoły na stronie http://barys.org/zdzp/zdzp.html

BARYS i Judo Club Poland

Posted Under
Bez kategorii
Tagged