Dzisiejszy dzień należał do Piotra Kuczery (90 kg), który wygrywając 5 walk zdobył złoty medal w rozgrywających się W Sofii European Open. Po drodze wygrywa między innymi z Rafałem Kozłowskim, który ostatecznie zajął siódme miejsce.

Natomiast w kategorii wagowej do 81 kg piąte miejsce wywalczył Szwarnowiecki Damian, który również stoczył 5 walk, dwie przegrywając.

A co sam napisał, u siebie Piotr (zdjęcie również pochodzi z jego profilu):

Start zakończony bilansem 5:0, jestem bardzo zadowolony, bo czuje że moja forma się buduje! Trzeba wyciągnąć wnioski lecz nie dziś, bo teraz jest czas na regenerację i odpoczynek, o którą dba Feel Good Odżywianie Sportowców oraz Kuźnia Mocy!

Chciałbym przede wszystkim podziękować osobom, które po ME Młodzieży pomogły mi dojść do zdrowia i dobrze zaopiekowali się moją ręką, mówię tutaj o Galen Rehabilitacja, Uwolnieni od bólu, Fizjo-Sport oraz wszystkim, którzy wspierają mnie finansowo: Darek Siedlaczek, Nikola Milanovic, Sylmiet Koszule Umundurowanie, żebym mógł w pełni się rozwijać i skupić na sporcie! Dziękuję również wszystkim kibicom, rodzinie, mojej super dziewczynie i całemu sztabowi trenerskiemu, który ma wpływ na moją karierę.

Miłego wieczoru!