Bardzo ciekawa inicjatywa klubu z Tychów. Zachęcam do skorzystania.

List otwarty

Drogie trenerki i trenerzy, zaprzyjaźnione kluby. W okresie, gdy organizacja turniejów judo stoi pod znakiem zapytania, istnieje duże prawdopodobieństwo, że większość z nich zostanie odwołana. Jeżeli tak się stanie, nasi zawodnicy zostaną odcięci od jednego z najważniejszych elementów szkolenia – randori z zawodnikami z innych klubów, a tym samym różnorodności walk i przeciwników.

W tym miejscu K.S. Gwardia Tychy wychodzi naprzeciw wyzwaniu uzupełnienia tej luki, aby nasi wychowankowie mogli niezmiennie rozwijać swoje umiejętności w walce (z kolegami/koleżankami z różnych klubów). Pamiętajmy, że judoka nie doskonali się aby walczyć, lecz walczy aby się doskonalić.

Posiadamy własną bazę szkoleniową o pow. tatami 200 mkw, na którym możemy rozgrywać walki do 40-50 osób jednocześnie (80-100 na zmianę).

Proponujemy rozgrywki międzyklubowe w wybrane soboty (Gwardia vs. 1 klub) wg harmonogramu:

9.00-10.30 Dzieci (roczniki 2012-13)
11.00-12.30 Dzieci młodsze (roczniki 2009-11)
13.00-15.00 Młodzicy i dzieci starsze (roczniki 2005-2008)

Zachęcamy również inne kluby posiadające niezależną bazę szkoleniową do organizowania podobnych treningów. Jeśli ustanowimy jednolity harmonogram zajęć, być może uda nam się przetrwać okres bez turniejów. Dzięki temu nasi zawodnicy mogą liczyć na stały rozwój oraz motywację do wytrwania w tym trudnym okresie.

Nasi zawodnicy mogą również dojechać do innego klubu. Jita-Kyoei (wzajemne dobro) to jeden z fundamentów naszego sportu. Pokażmy naszym zawodnikom, że judo łączy ponad wszystko i razem przetrwamy ten okres. Zjednoczmy się jako jedna rodzina #JudoFamily

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu ustalania terminów randori. Wydarzenia koordynuje trener Andrzej Borowiec tel. 720-988-460.Nie czekajmy – działajmy!

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd Klubu Gwardia Tychy