III Gala Judo

Organizatorem III Gali Judo  jest Akademia Sportowa TOP TEAM z Wodzisławia Śląskiego, która w swoich szeregach zrzesza ponad 130 młodych judoków, w tym również trzech młodych reprezentantów kadry Polski oraz z dwukrotną medalistką Mistrzostw Świata w ju-jitsu, Sandrą Pniak, jako trenerką.

Gala, która zaplanowana jest na 14 czerwca 2018 roku, ma na celu zaprezentowanie zdobytych przez zawodników umiejętności i osiągnięć szerokiej publiczności, promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcanie do uprawiania sportu.

Jest to również możliwość, dla tych młodych ludzi, pochwalenia się swoimi sukcesami i umiejętnościami oraz szansa na podzielenie się swoją pasją. A naprawdę warto docenić ich sukcesy, bo w tym roku aż trzech zawodników Akademii Sportowej TOP TEAM zostało powołanych do kadry polski! Oczywiście nie można zapomnieć o trenerce Sandrze Pniak, która już kolejny rok nie schodzi z podium Mistrzostw Polski i Świata w ju-jitsu.

Ich niezwykłe możliwości w niesamowitej oprawie artystycznej będzie można zobaczyć podczas już III Gali Judo, 14 czerwca w Wodzisławskim Centrum Kultury, start o godzinie 17.30.

Ale to nie wszystko… Judocy nie myślą tylko o sobie. Judocy chcą też pomagać. Dlatego podczas gali będzie można zarejestrować się i zostać wpisanym do rejestru potencjalnych dawców szpiku dzięki współpracy z DKMS Polska.

Serdecznie zapraszamy na GALĘ.