UKS Judo Wolbrom serdecznie zaprasza na IX Międzynarodowy Turniej Judo w Wolbromiu
w ramach którego zostaną rozegrane:

Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Juniorów i Juniorów Młodszych
Turniej Rankingowy Młodzików oraz Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom

Termin : 17-18 września 2016

Program zawodów:

– 17 września 2016 (sobota) początek godz. 10.00
W tym dniu walczyć będą w Mistrzostwach województwa Juniorzy i Juniorzy młodsi a Młodzicy będą rywalizować w ramach turnieju rankingowego zgodnie z regulaminem PZ JUDO.
Turniej otworzy pokaz judo w wykonaniu najmłodszych zawodników UKS JUDO WOLBROM.

– 18 września 2016 (niedziela) początek godz.11.30
W tym dniu na macie rywalizować będą dzieci starsze i młodsze o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom również zgodnie z regulaminem PZ JUDO.

Co roku we wrześniu mamy przyjemność gościć w Wolbromiu czołowych zawodników z Polski i zagranicy a turniej „wolbromski” określany jest przez samych judoków „mocnym”, co stanowi dla organizatorów powód do dumy

W ubiegłym roku Wolbrom gościł 400 zawodników reprezentujących 31 klubów z Polski i zagranicy.

W tym roku swój udział zapowiedziały reprezentacje 5 państw: Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii oraz Ukrainy i oczywiście wielu klubów z całej Polski.
W Turnieju rywalizować będą jak co roku najlepsi zawodnicy naszego kraju oraz czołowi zawodnicy z kadr narodowych ekip zagranicznych. Zawody trwać będą dwa dni i zakończą się wręczeniem pucharów , medali i dyplomów w tym dla najlepszych klubów a rywalizację będzie można śledzić on line.

To informacje najważniejsze z punktu widzenia sportowego, a jednak to nie wszystko.
Wolbromski turniej Judo stał się już tradycją i wpisał się na stałe w kalendarze wielu czołowych klubów z Polski i zagranicy. Turniejów w których koniecznie trzeba wziąć udział.

Turniej jest organizowany przez klub UKS JUDO WOLBROM już po raz dziewiąty, a przy organizacji tego wydarzenia jest zaangażowanych kilkadziesiąt osób, w tym Zarząd klubu, trenerzy oraz liczne grono rodziców.

Sponsorzy Klubu i Turnieju: FTT Wolbrom, ES System K ,TRI Poland Sp. z o.o., Lewiatan, ITCOM, WOSTAL , Linter Group, Hotel-Karczma Klimtówka, Rodzice,

Patronat Medialny: Radio Plus, Wieści Wolbromskie, Przegląd Olkuski, Serwis Jurajski.
Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego i Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom.