JC Poland 2011 – niekończące pasmo sukcesów !

Rok 2011 to przełom w promocji “Młodego Judo”, a już na samym początku 2012 wierzymy że czekają nas kolejne rewelacje. Pozwolicie Państwo że przypomnę tylko niektóre sukcesy JCP i podziękuję osobom bez których to wszystko nie mogłoby się dokonać.

Po trzech latach bojów i analiz prawnych w końcu już w przyszłym roku wracają oficjalne Mistrzostwa Polski U15 ! Turnieje Rankingowe U15 Suchy Las, Łódź, Gdynia i Warszawa weszły do Kalendarza Polskiego Związku Judo w kategorii Otwartych Pucharów Polski grupy wiekowej Młodzik ! W tegorocznych zawodach U15 (ranking JCP) rozlosowywali byli zawodnicy z pozycji 1-4, a na PP w Bytomiu (czytaj MP) pierwsza dwójka i to też był sukces ! Turnieje Rankingu U15 cieszyły się dużym zainteresowaniem ekip zagranicznych i stały na wysokim poziomie sportowo-organizacyjnym. Już dziś wiemy że w przyszłym roku tych ekip z poza Polski będzie jeszcze więcej ! Kolejnym sukcesem są “Akcje Szkoleniowe – Campy” PZJ jeszcze pełnopłatne, ale mamy nadzieję że jak uda nam się pozyskać sponsora dla “Młodego Judo” lub środki z Unii Europejskiej oraz rozreklamować te zgrupowania tak że będą dochodowe to wtedy ci najlepsi będą mieli dofinansowanie do tych obozów. Brązową odznakę PZJ dostał Pretorian !!
JC Poland spisał się doskonale w organizacji wyjazdu na Puchar Świata w Gyor ! Zgłoszenia i odprawa przebiegła sprawnie, a zawodnicy i zawodniczki startujący jako Reprezentacja Polski otrzymali koszulki reprezentacyjne oraz inne gadżety ! Najlepsi zawodnicy i zawodniczki Rankingu U15/2011 otrzymali nagrody za swoją ciężką pracę.

To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie nasi Przyjaciele JCP i “Młodego Judo” :

Twórcy i Organizatorzy Turniejów U15 : Henryk Kusza, Zbigniew Pacholczyk, Bogdan Gruba i Cezary Borzęcki.

Akcje Szkoleniowe PZJ i Campy : Jarosław Wołowicz, Janusz Piechna, Wiesław Błach, Cezary Borzęcki, Roman Gdula, Radosław Miśkiewicz.

Zmiany w PZJ : Zenon Mościński, Jarosław Wołowicz, Adam Maj, Andrzej Jasiński, Janusz Piechna oraz Joanna Majdan.

Ranking U15/2011 : Marek Kurczyna, Krzysztof Głaz, Maciej Kwiatkowski, Maciej Zamęcki, Piotr Nowak, Jacek Jackiewicz, Darek Gliszczyński, Jarek Ponichtera.

Sponsorzy : IMS Sport Adidas, Winner – Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe, Garman Poland, Lazarus Activity Support, Mars Polska, WR Inkaso, Gladiator Fighting Shop.

Nie wiemy czy wszystkich wymieniliśmy jak kogoś pominęliśmy to przepraszamy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie – JC Poland.

Nie wszystko udało nam się doprowadzić do końca ! Sezon VI JCP (Lomel i Bremen Open odwołany) to była walka czy zostajemy w Polsce i startujemy w naszych turniejach czy start zagraniczny. Postanowiliśmy jednak promować nasze zawody w kraju ! W przyszłym roku czekają nas kolejne wyzwania i nowe projekty JC Poland. Trzymajcie za nas kciuki i jak ktoś z Was ma jakieś pomysły i ochotę to zapraszamy do współpracy – Judo Club Poland.

Posted Under
Bez kategorii
Tagged