Jeszcze jedno Echo turnieju Nastula CUP

Turniej super. Świetna sportowa atmosfera. Dużo zawodników na wysokim poziomie – m. In startowało około 30 – 40 medalistów Mistrzostw Polski Masters 2016. W tym medaliści mistrzostw europy 2016 z Chorwacji, byli też zawodnicy z Ukrainy.
Świetna organizacja (dobra i doświadczona ekipa organizatorów, nie było żadnych przestoi) .
Chciałbym też dodać o pominięciu dwóch osób – w kategorii m 4 startował były trener Kadry Polski Seniorów Pan Marek Rzepkiewicz (z racji wieku nie miał przeciwnika) oraz w kategorii F2 waga 57 kg – startowała pani Mariola Dubiel z UKS Judo Kano Płock (im w wadze ) poza konkursem walczyła z młodszymi zawodniczkami z kategorii 63 kg.
Co do starych zasad nie przeszkadzały w walce. Podczas całego turnieju wykonano tylko kilkanaście ataków na nogi, 99% walk odbyło się wg nowych przepisów, znikoma była też ilość przyznanych kok. Widać było że zawodnicy nabyli już nowych nawyków i nie mieli chęci wracać do starych chwytów.
Przesyłam fotki z turnieju. Warto pokazać że była to duża impreza. Gratulacje też dla Pawła Nastuli który to fajnie zorganizował i miał anielską cierpliwość przy pozowaniu do zdjęć z osobami które go oto poprosiły.

Pozdrawiam.

Leszek Jarosiński UKS Judo Kano Płock
Uczestnik w/w zawodów

Link do galerii zdjęć: GALERIA