Wczoraj odbyły się Mistrzostwa Czech JUDO Masters. Nie mogło na nich zabraknąć zawodników z naszego regionu. Najlepiej wypadł Przemysław Kolondra zdobywając 1 miejsce w swojej kategorii, wszystkie walki kończąc przed czasem.

UWAGA: DODANE ZDJĘCIA (dzięki uprzejmości Krzysztofa Czupryny)

Przemysław Kolondra jest obecnie trenerem JUDO Simoradz, dawnym wychowankiem i zawodnikiem klubu Judo Cieszyn. Na podium stanął także Arkadiusz Musiał (MOSiR Judo Cieszyn) zajmując dobre 3 miejsce w swej kategorii (przyznać trzeba, że gdyby nie stronniczość sędziów łatwo wywalczyłby 1 miejsce). Kolejnym naszym zawodnikiem był Tadeusz Rusin (MOSiR Judo Cieszyn), który pomimo dobrego stosunku walk wygranych 3: 2 zajął „najgorsze” dla zawodnika miejsce tuż obok podium (4).
Udział w turnieju wziął także dawny Mistrz Jarosław Martynek (MOSiR Judo Cieszyn), ale niestety z powodu kontuzji miał dużą przerwę w treningach w czasie, której zmieniły się przepisy JUDO. Przez dyskwalifikacje techniczne nieudało się mu, więc wygrać 2 pojedynków, choć w obu wyraźnie prowadził.