Publikuję na prośbę Krzysztofa Wiłkomirskiego informację dotyczącą jego kandydowania na stanowisko Prezesa Polskiego Związku Judo w najbliższych wyborach.

Oczywiście opublikuję taką informację dla każdej osoby (kandydata), która zgłosi się do mnie i wyrazi taką chęć.

Witam serdecznie,

Do wrześniowych wyborów w Polskim Związku Judo pozostało niespełna pół roku. Można by powiedzieć, że to pozostaje jeszcze bardzo dużo czasu, ale ja uważam, że jest wręcz odwrotnie. Po wyborach od razu trzeba być dobrze przygotowanym do przemyślanej i zorganizowanej pracy. Wyzwań na każdym polu – szkoleniowym, marketingowym, wizerunkowym, edukacyjnym, organizacyjnym, itd. – jak wszyscy wiemy, jest bardzo dużo.

Tylko dobrze opracowany program i plan działania pozwoli nam odnosić sukcesy na każdym polu. Ponieważ w dalszym ciągu otrzymuję bardzo wiele zapytań dotyczących mojego udziału we wrześniowym kongresie Polskiego Związku Judo, oświadczam, że podtrzymuję decyzję dotyczącą kandydowania na stanowisko prezesa PZJudo.

Wszystkie osoby, które mają do mnie jakieś pytania (wątpliwości), czy pomysły dotyczące rozwoju naszej dyscypliny, zapraszam do kontaktu, a całe środowisko do uczciwej, rzeczowej dyskusji. ze sportowym pozdrowieniem Krzysztof Wiłkomirski