Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów 2012 – dzień pierwszy

W pierwszym dniu Mistrzostw Polski U20 poznaliśmy Mistrzów z ośmiu kategorii wagowych. Prezentujemy wyniki PZJ:

kobiety, waga: -63kg – 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lickun Sandra K.S. Judo Gwardia Koszalin
2. Czaplicka Natalia AZS AWFiS Gdańsk
3. Cal Katarzyna AZS Łódź
3. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5. Niedźwiedź Agnieszka MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Prus Agnieszka Gwardia Warszawa
7. Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -70kg – 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
2. Jabłońska Aleksandra AZS AWFiS Gdańsk
3. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew
3. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
5. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
5. Wołosik Ewelina Hetman Białystok
7. Kaźmierczak Martyna KS “Gwardia” Łódź
7. Szachłowicz Klaudia Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -78kg – 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
3. Lichońska Barbara AZS AWFiS Gdańsk
3. Porwoł Anna Polonia Rybnik
5. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
5. Jakubiec Agnieszka Budowlani Sosnowiec
7. Gzowska Aleksandra AZS Łódź
7. Koralewska Juystyna AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: +78kg – 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Załęczna Anna TKS “Judo” Toruń
3. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
3. Woś Irena UKS Judo “AHINSA” Tarnowskie Góry
5. Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock
5. Krasowska Sylwia UKS Narew Łapy
7. Rak Karolina Budowlani Sosnowiec
7. Węglewska Paula AZS Zarząd Środ. Poznań

mężczyźni, waga: -55kg – 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szypowicz Wiktor AZS AWFiS Gdańsk
2. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań
3. Lewicki Jędrzej AZS Gliwice
3. ŚWIDEREK DAMIAN Gwardia Wrocław
5. Milczarski Hubert UKS Judo Sensei Płock
5. Zabrocki Paweł Gwardia Bielsko-Biała
7. Szczepanik Arkadiusz UKS “ASW-Judo” Jasło
7. Zabrocki Paweł Gwardia Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: -60kg – 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
2. Wala Adrian Polonia Rybnik
3. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
3. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
5. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
5. Kot Bartłomiej MKS Chełm
7. MATEJKO Krystian AZS UW Warszawa
7. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: -66kg – 58 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
2. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
3. Drogowski Artur KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
5. Chodyna Dawid GKS ,,Olimpia” Grudziądz
5. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
7. Butkiewicz Andrzej WKS “Flota” Gdynia
7. Skulik Przemysław GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -73kg – 51 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
3. Galaś Krzysztof AZS AWF Warszawa
3. Leśniak Michał MOSiR Bochnia
5. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
5. Bogucki Patryk UKS Siódemka Sochaczew
7. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
7. Wiktorek Seweryn UKS Ippon MDK Kutno