Mistrzostwa Polski Młodzieży 2012 – dzień drugi.

W drugim dniu Mistrzostw Polski U23 w Opolu poznaliśmy zwyciężców w kategoriach 48kg, 78kg, +78kg, oraz 60kg, 100kg, +100kg. W klasyfikacji medalowej w mężczyznach wygrał klub GKS Czarni Bytom, a w kobietach AZS AWFiS Gdańsk. Brawo !! Gratulacje !!
Wyniki PZJ:
kobiety, waga: -48kg – 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
2. Werner Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
3. Witkowska Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Zabrocka Monika Gwardia Bielsko-Biała
5. Nowakowska Małgorzata KJ Samuraj Koszalin
5. Szypowicz Wiktoria AZS AWFiS Gdańsk
7. Adamska Dorota UKS Narew Łapy
7. Zając Magda UKS Opty Gdynia

kobiety, waga: -78kg – 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Furmanek Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk
3. Badurek Izabela UKS “SPARTAKUS” Lublin
4. Piszczatowska Sylwia UKS Narew Łapy
5. Dąbrowska Róża UKJ -AON Warszawa

kobiety, waga: +78kg – 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna AZS AWFiS Gdańsk
2. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
3. Rózga Marta KS “Gwardia” Łódź
3. Szewczyk Agata KS “Gwardia” Łódź

mężczyźni, waga: -60kg – 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
2. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała
3. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
5. Nowicki Konrad Budowlani Sosnowiec
5. Wereszczak Kamil WKS “Flota” Gdynia
7. Chrzanowski Dominik UKJ Ryś Warszawa
7. Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: -100kg – 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
2. Żeleński-Olczak Piotr KS “Gwardia” Łódź
3. Domański Tomasz AZS AWFiS Gdańsk
3. KISSK KEVIN Gwardia Wrocław
5. Kubicki Maciej Gwardia Wrocław
5. Szyprowski Bartosz AZS AWF Warszawa
7. Bielecki Daniel MMKS Wojownik Skierniewice
7. Tomaszewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz

mężczyźni, waga: +100kg – 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
3. Tyc Artur AZS Gliwice
5. Pujszo Artur AZS AWFiS Gdańsk
5. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków
7. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
7. Gramała Artur AZS-WSPiA Poznań