Dwa lata temu siedemnastoletnia Daria Bilodid, Ukrainka wpisała się w historii światowego judo jako najmłodsza Mistrzyni Świata.

Dzisiaj pomaga Ukraińskiej Ludności.

Daria tak, jak i i inni sportowcy , chce trenować, startować w turniejach i wygrywać. Ale jej świat się nagle, z dnia na dzień zmienił.

Wojna jest zawsze zła, wojna nie wybiera, wszyscy cierpią.

Przeczytajcie wpis tej młodej zawodniczki, przemyślcie to co się dzieje i wychowujcie swoich zawodników tak, aby życie nie zmieniało się diametralnie z dnia na dzień.

Jak życie może się diametralnie zmienić w trzy dni. Mój kraj został zaatakowany przez wojska rosyjskie, nasze TERYTORIUM UKRAIŃSKIE. Bombardują i pozbawiają ludzi życia. Pozbawili mnie domu i mojego ukochanego Kijowa. Ludzie chowają się w bomboshovi щаah, tam kobiety rodzą dzieci, czy my na to zasługujemy? Zwierzęta i nieludzie! Nigdy ci tego nie wybaczymy, będziesz żyć z tym wstydem, twoje dzieci będą żyły z tym wstydem. Jesteś nienawidzony przez cały świat! Ale, my jesteśmy ukraińcami, zgurtovaní, jesteśmy razem i dla siebie do końca! Chcę wyrazić niesamowitą wdzięczność Siłom Zbrojnym Ukrainy, dziękuję za ochronę nas, walkę do końca i utrzymanie naszego życia i niepodległości! Jesteście bohaterami! Wiedz, że jesteśmy z Tobą do końca 🇺🇦❤️ nie poddamy się! Chwała Ukrainie!!!