Pierwsza we Wrocławiu klasa o profilu Judo!

Od września rusza klasa sportowa o profilu Judo w Gimnazjum nr 37 przy ul. Młodych Techników 58. Szkoła ta od kilku lat corocznie zajmuje pierwsze miejsce w rywalizacji sportowej Szkolnego Związku Sportowego, podsumowującej udział w zawodach we wszystkich dyscyplinach sportowych.
Młodziczki i młodzicy idący do Gimnazjum mają szansę pogodzić naukę ze swoją pasją!

Zawodniczki i zawodnicy idący do tej klasy nie muszą zmieniać barw klubowych, dalej będą pod opieką swoich trenerów. W szkole mają szanse rozwijać swoje umiejętności. W planie ma być 6 treningów w tygodniu.

Dnia 22 marca (czwartek) o godz. 15:30 odbędzie się test sprawnościowy. każdy może wziąć udział w testach, nawet jeśli wcześniej nie trenował Judo! Według założeń, co najmniej 10 osób, które dostaną się do tej klasy, dopiero rozpoczną swoją przygodę z Judo. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Członkowie Kadry Wojewódzkiej Młodziczek i Młodzików automatycznie zostaną przyjęci. Każdy zainteresowany musi zjawić się 22 marca na teście i złożyć deklarację o przystąpieniu do postępowania kwalifikacyjnego. Osoby zwolnione z testów muszą ponadto złożyć zaświadczenie z klubu lub DZJudo o tym, że należą do Kadry Wojewódzkiej
źródło dzjudo.org
Więcej

Posted Under
Bez kategorii
Tagged