Pobudka! Nastula nadchodzi !!

Ziewający Jarosław Kaczyński, śpiący Donald Tusk. To nie kadry z ostatnich obrad Sejmu, a najnowszy spot wyborczy kandydata PSL na posła, byłego judokę, a obecnie walczącego w klatce Pawła Nastuli. – Obudźcie się – apeluje do drzemiących konkurentów. VIDEO
Spot zaczyna się od dobrze znanych obrazków z Wiejskiej, do których polscy politycy zdążyli nas przyzwyczaić.

Śpią od lewa do prawa

Jest śpiący prezydent Aleksander Kwaśniewski w czasie uroczystych obrad Sejmu, przyłapany na drzemaniu premier Donald Tusk oraz ziewający na sali sejmowej szef PiS Jarosław Kaczyński.

Śpi i ziewa na zmianę również najbliższe otoczenie liderów politycznych: Andrzej Halicki z PO, wiceminister sprawiedliwości w rządzi PiS Andrzej Duda, szef NBP, w przeszłości premier Marek Belka, w kościele przysypia równie obecny prezydent.

Drzemkę polityków przerywa dynamicznie Paweł Nastula, kiedyś mistrz olimpijski w judo, a obecnie zawodnik MMA, czyli mieszanych sztuk walka. “Pamiętaj synu mój” – Pawlak jak Adamek
“Nie zapomnij skąd tutaj przybyłem, nie zapomnij, gdzie się urodziłem” –

Budzi ciosem

Kandydujący z ramienia PSL były judoka najpierw uderza o worek treningowy i zwraca się do polityków. – Obudźcie się i weźcie się do roboty. Musimy pomóc młodym ludziom. Mam pomysł, jak to zrobić. Znajdziecie go na mojej stronie internetowej – Nastula zachęca do kliknięcia w internetową witrynę kandydata.

W tle pobrzmiewa utwór Funky Polaka “Pamiętaj synu mój”, dobrze znany z walk Tomasza Adamka i jednego z ostatnich spotów lidera PSL Waldemara Pawlaka.
źródło TVN24.pl

Posted Under
Bez kategorii
Tagged