Puchar Polski Młodziczek – wyniki.

Wyniki Pucharu Polski Młodziczek 2011 :

kobiety, waga: 36kg – 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiktor Emilia UKS “Shizoku” Ostróda
2. Ciak Dagmara UKS “Shizoku” Ostróda
3. Szczepańczyk Natalia Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: 40kg – 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa-Wesoła
2. Eszer Weronika UKS Ósemka Nowa Sól
3. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice
3. Sumela Patrycja UKS Smecz Pobiedziska
5. Janeczko Joanna UKJ Białołęka Warszawa
5. Śliwa Barbara UKS “MOSiR” Jasło
7. Czernicka Ewelina UKJ Siódemka Mława
7. Niemiec Aleksandra UKS “ASW-Judo” Jasło

kobiety, waga: 44kg – 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Czerepko Alicja MOS Zatoka Braniewo
2. Zasada Wiktoria WTJ Włocławek
3. Adamczyk Dagmara UKS Judo Wolbrom
3. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
5. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
5. Jeżewska Ida Akademia Judo KS Warszawa
7. FIELEK KINGA MKS Juvenia Wrocław
7. Majcher Danuta MKS CM Jordan Kraków

kobiety, waga: 48kg – 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
2. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
3. Mróz Dominika JSS Drako 79 Warszawa
5. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
5. Medyńska Oliwia UKS Ippon MDK Kutno
7. Kaźmierczyk Aleksandra UKS “MOSiR” Jasło
7. Pawłowska Klaudia Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: 52kg – 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kasza Katarzyna UKS Siódemka Sochaczew
2. Gzowska Emilia AZS Łódź
3. Lewandowska Alicja AZS Gliwice
3. Miller Karolina AZS AWFiS Gdańsk
5. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław
5. Klimek Julia TS Wisła Kraków
7. Mierzwa Kornelia UKS “MOSiR” Jasło
7. Polak Magdalena UKS “Katana” Sułkowice

kobiety, waga: 57kg – 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
2. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
3. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Walotek Marta Budowlani Sosnowiec
5. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
5. Federczyk Joanna UKJ Białołęka Warszawa
7. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
7. Pieniaszek Weronika UKS 10 Bydgoszcz

kobiety, waga: 63kg – 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
2. Jałoszyńska Weronika WTJ Włocławek
3. Paduch Oliwia MKS Juvenia Wrocław
3. Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew
5. Michałowska Patrycja UKS Kodokan Toruń
5. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
7. Borkowska Katarzyna KS Start Radom
7. Milczarek Weronika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 70kg – 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Sobalska Karolina TS Wisła Kraków
5. Stobińska Natalia UKS Ippon MDK Kutno
5. Zagrajek Paulina UKS “Shizoku” Ostróda
7. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
7. KANIA KLAUDIA UKS Judo-Kano Płock

kobiety, waga: +70kg – 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Kotowska Alicja AZS Zarząd Środ. Poznań
3. Formela Anita GKS Żukowo
3. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól
5. Dziubinska Zuzanna UKS Opty Gdynia
5. Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo

źródło; PZJ