Wyjątkowy camp judo masters. Świetna lokalizacja, olimpijscy profesjonaliści, weekendowy format i luźna atmosfera.

3-dniowy camp dla zawodników masters. Otoczony japońską architekturą weźmiesz udział w treningach prowadzonych utytułowanych polskich olimpijczyków. Oderwij się od codziennych obowiązków. Dołącz do wydarzenia o luźnym, sportowym i międzynarodowym (to już potwierdzone!) klimacie.

  • 3 dni, 2 noclegi.
  • 4 treningi.
  • Olimpijska kadra szkoleniowa.
  • Sauna.
  • Pełne wyżywienie.
  • Pamiątkowy prezent.

Szkoleniowcy? Najwyższej klasy

Janusz Wojnarowicz – 6-krotny medalista mistrzostw Europy, 2-krotny olimpijczyk (2008 i 2012), lider światowego rankingu w 2002 roku i wielokrotny mistrz Polski. 198 cm wzrostu i w szczycie swojej kariery ok. 170 kg.

Przemysław Matyjaszek – 2-krotny medalista mistrzostw Europy, zdobywca 5 miejsca na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, 2-krotny olimpijczyk (2004 i 2008) i wielokrotny mistrz Polski. Największe sukcesy odnosił w kategorii do 100 kg. Jako szkoleniowiec regularnie współpracuje z kadrami narodowymi Polskiego Związku Judo.

Kiedy i gdzie?

18-20.03.2022. Europejskie Centrum Budo – Dojo Stara Wieś.

ZAPISY

Szczegóły wydarzenia i zgłoszenia tutaj: http://samuraimeetup.pl

Zdjęcie przedstawia rzeczywisty obiekt, w którym wydarzenie będzie realizowane (Dojo Stara Wieś). Tak, naprawdę, takie właśnie miejsce znajduje się w Polsce. Dokładnym źródłem zdjęcia jest profil Dojo Stara Wieś na Facebooku.

Informacja od organizatora wydarzenia, czyli KS Judo Tigers.