Judo Camp Elbląg, styczeń 2016.
Po raz piąty klub Olimpia Judo Elbląg zaprasza na Judo Camp „Szlifujemy talenty – poszukujemy mistrza”, który odbędzie się w Elblągu od 7 do 10 stycznia 2016.

Podczas campu odbędzie się między innymi seminarium szkoleniowe w ramach programu realizowanego przez Europejską Unię Judo „Improve Your Club” gdzie ekspertem będzie Hiroshi Katanishi. Tego Pana nie trzeba przedstawiać ! Krótko doskonały warsztat, 8 dan, kosmiczne Judo !

W programie przewiduje się także seminarium szkoleniowe dla trenerów i sędziów z całej Polski oraz Galę Judo.
Trenerem prowadzącym konsultacje techniczne dla zawodników i trenerów będzie Evgeny Lvov (5 dan). Znakomity rosyjski zawodnik, trzykrotny medalista mistrzostw ZSRR. Utytułowany trener rosyjskich drużyn kobiet, juniorów i młodzieżowców. Jego podopieczni zdobywali medale Mistrzostw Świata Juniorów i Młodzieżowców a z reprezentacją kobiet zdobył medale olimpijskie. Evgeny Lvov był trenerem podczas campu w styczniu 2015 roku, gdzie w doskonały sposób przekazywał uczestnikom szczegóły technik judo czym zaskarbił sobie sympatię wśród uczestników.

Informacje dotyczące programu i rejestracji będą publikowane na stronie klubu UKS Olimpia Judo Elbląg: www.judo.elblag.pl
Zapraszamy