XIV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo – Suchy Las

Turniej w tym roku zostanie rozegrane w dniach 18-19 marca 2017 roku. W tym roku, rezygnujemy z turnieju dzieci do lat 13. Pierwszego dnia w sobotę odbędzie się Puchar Polski Młodzików i Młodziczek z prawem startu najstarszego rocznika dzieci, czyli 2003/04/05.
Drugiego dnia odbędzie się Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych z prawem startu młodzika, czyli roczniki 2000/01/02/03/04. Wyniki tych dwóch pucharów będą zaliczane do rankingu Polskiego Związek Judo. Zawody będą przeprowadzone za pomocą fińskiego systemu JUDO SHIAI – kolejność walk będzie wyświetlana na dodatkowych monitorach i będzie dostępna wraz z listami walk na urządzeniach multimedialnych przez wewnętrzną sieć WiFi. Wszystkie walki będą rejestrowane przez car system.
Podobnie jak w latach ubiegłych będzie prowadzona bezpośrednia transmisja internetowa ze wszystkich 6 mat. Rejestracja do turniejów U15, U18 przez stronę PZ Judo http://web.pzjudo.pl/. Wiąże się to z posiadaniem licencji zawodniczych. Medaliści będą udekorowani medalami i dyplomami a zwycięzcy dodatkowo pucharami.

zobacz: Dokumenty do pobrania