Przygotowania do Dożynek?

No wreszcie kampania rusza w naszych rodzimym stylu ;)

Dociekania kto z kim, dlaczego, pomówienia, słowem brudna kampania wyborcza zgodnie z najlepszymi krajowymi wzorcami.

Czyżby słynne koło osób które często mówią o zupełnej eliminacji przeciwników ze środowiska rozgrzewało się do akcji? Koło Dożynkowe?

I to są te tzw. ORGANIZACJE POZYTKU PUBLICZNEGO odpowiadające między innymi za kształtowanie światopoglądu dzieci i młodzieży?

Rodzice zastanówmy się dobrze, czy nasze dzieci przypadkiem nie trafiają w ręce nieetycznych pedagogów sportowych, prezesów stowarzyszeń sportowych.

Chciałoby się wierzyć, że nie wszyscy patrzą jedynie przez pryzmat pędu do władzy, po samą władzę, z perspektywą kasy i załatwiania własnych interesów.

Ale gdyby tak spojrzeć chłodniejszym okiem przez pryzmat tych wypowiedzi przed wyborczych to można wywnioskować, że ukazują się symptomy wskazujące na stopniową integrację międzypokoleniową osób którym z jakichś powodów nie wyszło w dotychczasowym zarządzaniu tą dyscyplina z młodym ambitnym pokoleniem, nie skompromitowanym dotychczas, z sukcesami przynajmniej sportowymi, ze świeżą wizją przyszłości.

Historia pokazuje, że radykalizmy w każdej postaci są szkodliwe dla większych zbiorowości ludzkich. Dlatego miejmy nadzieję, że radykałowie przegrają a zwyciężą Ci którym dobro IDEI jaką kiedyś było JUDO jest bliskie przede wszystkim.

Rodzice trzymają kciuki za budowę środowiska sportowego sprzyjającego zrównoważonemu rozwojowi młodych adeptów tej dyscypliny.

Uczciwi trenerzy i działacze liczymy na Was!