19 Mondeo Cup – U15 Berlin.

W piewszym dniu turnieju DJB U15 w Berlinie walczyli chłopcy. 190 judoków z dziesięciu landów Niemiec oraz z Polski, Holandii, Belgii, Danii i Czech. Trudno było o medale i tylko jednemu Polakowi udało się wywalczyć srebrny medal w kat. 37kg zdobył Patryk Loziak GKS Czarni Bytom. Brawo ! Gratulacje!
Wyniki:
Ergebnisse U15 männlich

-34 kg (5 Teilnehmer):
1. Timo Acktun, PSV Schwerin
2. Nick Poeppler, Mellendorf TV
3. Philipp Schummel, UJKC Potsdam
3. Titus Bier, SG Chemie Wolfen
5. Valentin Hehtke, PSV Leipzig

-37 kg (12 Teilnehmer):
1. Fabian Wendland, SC Charis
2. Patryk Loziak, GKS Czarni Bytom/POL
3. Jonas Rinkenbach, UJKC Potsdam
3. Lucas Jaeckel, PSG Dynamo Brandenburg
5. Jannik Mavrischat, TSV Kronshagen
5. Linus Zarse, UJKC Potsdam
7. Mirko Buhr, BW Hollage
7. Oliver Rühl, JC 03 Berlin

-40 kg (18 Teilnehmer):
1. Kuramagomed Yarbilov, Bremer JV
2. Bennet Pröhl, UJKC Potsdam
3. Matteo Habermann, BC Randori
3. Pascal Zöllner, SV Berlin 2000
5. Johannes Kämz, SV Halle
5. Konstantin Gusev, Bremer JV
7. Tom Tollkühn, JG Uelzen
7. Vincent Giller, SV 1883 Schwarza

-43 kg (27 Teilnehmer):
1. Robin Prahl, SC Berlin
2. Rico Buchwalter, JC Samura Oranienburg
3. Lennart Behnke, JV Schleswieg-Holstein
3. Jan Sievers, MTV Isenbüttel
5. Lucas Hermann, PSG Dynamo Brandenburg
5. Aron Gaden, FSV Gotha
7. Mateusz Salisz, GKS Czarni Bytom/POL
7. Marko Prommer, PSV Rostock

-46 kg (32 Teilnehmer):
1. Selim Magomet Musaev, TSV Kronshagen
2. Sian-Tang Teng, HT 16
3. Bashir Gekhaev, SV Halle
3. Tom Trebes, BC Vorpommern
5. Leo Trinhaus, PSV Weimar
5. Antonio Schulz Guerra, BC Randori
7. Eric Hertel, SG Einheit Pankow
7. Maximilian Müller, Leipzieger Sportlöwen

-50 kg (23 Teilnehmer):
1. Stefan Wichmann, Asia Sport
2. Emil-Johann Hennebach, JC Leipzig
3. Jakob Krug, Kik
3. Stefan Stoll, SC Berlin
5. John Dobberkau, JV Ippon Rodewisch
5. Stanislaw Jesionek, KJ AZS Opele/POL
7. Marc Husgen, BC Dento
7. Frederick Fellert, TH Eilbeck

-55 kg (25 Teilnehmer):
1. Emil Kosjanik, PSV Rostock
2. Simon Wulf, Asia Sport
3. Simon Keller, HT 16
3. Kilian Ochs, SV Empor Dahme
5. Johannes Till, JC Jena
5. Dorian Kalus, GKS Czarni Bytom/POL
7. Dario Lima Brito, Budokan Lübeck
7. Jonas Fischer, JV Ippon Rodewisch

-60 kg (23 Teilnehmer):
1. Tim Schmidt, UJKC Potsdam
2. Jeremy Clark, JC Samura Oranienburg
3. Torben Doll, Asia Sport
3. Paul Dieckmann, HT 16
5. Ole Buth, JC 90 Franktfurt/Oder
5. Paul Waschulewski, PSV Olympia Berlin
7. Tim Schneider, HT 16
7. Bunge Julius, PSV Schwerin

-66 kg (14 Teilnehmer):
1. Arian Hellvoigt, SV Berlin 2000
2. Valentin Kiesche, PSV Olympia Berlin
3. Till Gronke, Schweriner JC
3. Florian Dufour, BC Randori
5. Michell Schranz, JT Bramsfeld
5. Luca Frohloff, JC 90 Franktfurt/Oder
7. Andrej Kapezov, TSV Kronshagen
7. Gorm Nosaeborg, Kodokan Judo

+66 kg (11 Teilnehmer):
1. Daniel Zorn, BC Randori
2. Vladislav Gavrilov, SC Berlin
3. Killian Schulz, Asia Sport
3. Paul Pink, JV Grimma
5. Tobias Mathieu, ISG Hagenwerder
5. Marcel Röhr, BSC Motor Rochlitz
7. Pawet Jakubek, GKS Czarni Bytom/POL
7. Pawet Knap, GKS Czarni Bytom/POL

2 thoughts on “19 Mondeo Cup – U15 Berlin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *