EJU wybrało …

Europejska Unia Judo wybrała ponownie na Prezydenta Pana Siergieja Soloveychik.
Dyrektorem sportowym został Pan Wiesłach Błach.

Pełen skład zostanie niebawem opublikowany na stronie EJU.

Foto EJU Facebook

Posted Under
Bez kategorii

3 thoughts on “EJU wybrało …

 1. Ja wiem że walka o władzę jest pasjonujaca i budzi emocje ale do diaska na http://www.ijf.org jest od wczoraj obszerny tekst o zmianach w regulaminie walk Judo. To też jest ważny temat, może ważniejszy niż walka o władzę w biednej organizacji bądź co bądź raczej niszowego sportu w Polsce. Olewanie tego bardzo ważnego komunikatu dla dosłownie całego świata judo stawia pod znakiem zapytania kompetencje osób prowadzących ten portal oraz wypowiadających się w komentarzach. Ktoś sobie pomyśli że władza nad sportem jest dla Was ważniejsza do sportu i być może będzie miał rację. Ja bym tu obok związkowej polityki (bo to też temat ważki) chciał widzieć dyskusje kompetentnych osób na temat proponowanych zmian.

  Gdyby Pan Nastula obok wyrażenia swojego poparcia dla jednego z kandydatów zechciał skomentować propozycje IFJ byłbym bardzo ukontentowany. Ja i pewnie cały świat Judo który żyje tym sportem.
  Pozdrawiam

 2. Cztery wpisy poniżej jest informacja o tych zmianach. Do tej informacji został dodany komentarz o opublikowaniu zmian przez IJF wraz z linkami.

  Obydwaj tego nie „olewamy”.

 3. Komentarz dodałem ja bo uznałem że to jest jedna z ważniejszych informacji w świecie Judo jaka pojawiła się w tym roku. Fajnie ze Judoinfo zareagowalo na „plotke” Ale teraz jest jednak już oficjalna informacja, która nieco różni się od tej pierwszej. O panu Błachu słusznie informujecie a o zmianach jakoś słabo. Napiszcie proszę o tym wielimi literami. Byłem na portalu pzjudo i tam też jakby nic się nie wydarzyło. Cisza. Tymczasem zagraniczne strony te informacje umieściły.

  Nie piję teraz do Judoinfo ale mam wrażenie że w naszym krajowym Judo proporcji brakuje. Proporcji pomiędzy zaangażowaniem w sport i szkolenie a zaangażowaniem w rządzenie. Jedno i drugie MUSI IŚĆ W PARZE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *