Grand Slam 2011 Tokio (Japonia).

Święto Judo w Japonii ! Ostatni start w tym roku 09-11 grudzień i jedna z ostatnich szans na zdobycie wielu punktów w klasyfikacji Olimpijskiej. Polacy już trenują w Japonii, ale nie wszyscy. Skład: 1. Kubań Marta 52kg 2. Mirus Barbara 63kg, 3. Kłys Katarzyna 70kg, 4. Kiełbasiński Łukasz 60kg, 5. Kowalski Tomasz 66kg, 6. Zagrodnik Paweł 66kg, 7. Krawczyk Robert 90kg, 8. Adamiec Tomasz 73kg, 9. Wiłkomirski Krzysztof 73kg, 10. Szczepaniak Jarosław 81kg, 11.Wojnarowicz Janusz +100.
Więcej

Trzymamy Kciuki !!!

19 thoughts on “Grand Slam 2011 Tokio (Japonia).

 1. Skład to PZJudo poda dopiero dzień przed losowaniem, kiedy będzie wiadomo kogo jeszcze stać na wyjazd za swoje pieniądze, bo to już staje się tradycją w związku, ale jak będą sukcesy to pierwsi „wypinają klaty”.

 2. To zawodnicy sami tam jadą? Znowu będą sobie nawzajem podpowiadać przy macie? Czy przypadkiem w składzie nie brakuje głównego trenera reprezentacji Polski? To PZJudo już tak kompletnie „wystrzelał” się z kasy że nie ma środków na pokrycie wyjazdu trenera reprezentacji? Pewnie znowu wszyscy jadą na własny koszt, ale jak będą sukcesy to będzie zasługa związku.Jak długo jeszcze nieudacznicy będą kierować naszym związkiem?

 3. Niestety dzisiejsi zawodnicy tj Kiełbasiński 60, Kowalski 66 , Zagrodnik 66 i Kubań 52 poprzegrywali swoje pierwsze walki, może dzisiaj w nocy będzie lepiej

 4. Czy może oglądał ktoś walkę finałową w kat 60kg-mam pytanie czy niebieski wygrał prawidłowo łapiąc za nogę -realizator pokazywał pare powtórzeń jak chwytał

 5. Święto Judo w Japonii nie dla nas.Dwa dni zawodów, sześcioro startujących i tylko wygrana jedna walka! Gdzie popełniono błędy? Szkoleniowe czy organizacyjne? Gdzie jest polskie judo? Czy naprawdę jesteśmy już tak słabi? Kto za to odpowiada? Kto doprowadził do takiego stanu polskie judo? Dlaczego nie ma zintegrowanego centralnego szkolenia?Takie i podobne pytania można by mnożyć,ale chyba już czas zacząć szukać rozwiązań z tej sytuacji, bo wkrótce będziemy wygrywać tylko z Eskimosami. Miejmy nadzieję, że ostatniego dnia „coś” wywalczymy.

 6. Witam. Nie mam pojęcia jak wygląda sytuacja w PZJ, jedyne co wiem to tyle co tu czasem wyczytuję. Zakładając że prawdą jest to co zostało tu domniemane – czyli to że zawodnicy jeżdżą na własny koszt, a nawet trener kadry nie mógł pojechać – to myślę że powyższe pytania już znalazły odpowiedź.

  Postawcie się bowiem w sytuacji zawodnika, który nie dość że musi przygotować się na starcie ze światową czołówką, to jeszcze ma dodatkowy kłopot w postaci zebrania funduszy. To na pewno działa deprymująco na psychikę i uważam że przy tylu kłodach rzuconych pod nogi polski zawodnik za sukces może uznać sam fakt że pojechał na takie zawody, a ja bym mu wtedy przyznał rację.

  No ale pozostaje kwestia tego jak wygląda to w innych krajach, bo jeśli wszędzie jest tak ciężko (ale jakoś nie chce mi się wierzyć że np. Niemcy mają równie trudne warunki, chociaż myślę tu stereotypami), to faktycznie przyczyna może leżeć gdzie indziej.

 7. BRAWO dla Katarzyny Kłys! Brązowy medal już ma zapewniony, ale póki co walczy o więcej! :)

  Walki będą transmitowane na żywo o godzinie 9:00 naszego czasu (czyli za pół godziny) na stronie: http://www.ippon.tv

 8. Katarzyna Kłys niestety przegrywa walkę półfinałową przez ouchi-gari na 10 sekund przed końcem czasu.

  GRATULACJE za brązowy medal!!!

 9. Nie widać było niestety tego super walczenia w walce z Blanco.
  Wyglądało jak zadowolenie z 3go miejsca, ataki bez szans na powodzenie.
  Gratulacje za 3cie, miejmy nadzieje, że zaliczona już kwalifikacja do Londynu da Kasi komfort w przygotowaniach, bo stać ją na medal olimpijski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *