JT Poland Kalendarz 2010

Judo Team Poland od dziś do 15 grudnia 2009 zaczyna prace nad kalendarzem startów JT Poland na I półrocze 2010 roku (1999-98 U-13,1996-97 U-15). Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do współpracy. Napewno nas nie zabraknie na takich imprezach jak Budapest Open, 17. Mondeo Cup Berlin, Duisburg + Camp, Venray to takie perełki do tego musimy dodać co najmniej 5-7 startów zagranicznych i tu czekamy na Wasze propozycje !!Na jakim Turnieju i gdzie byliście ? Co byście polecili? Jak Wam się podobało , ile mat, ilu zawodników i z jakich krajów startowało w tym Turnieju? Czekamy na Wasze propozycje i zapraszamy do wspólnych startów. Pozdrawiam JT Poland

One thought on “JT Poland Kalendarz 2010

 1. 1\ Myślę że warto pojawić sie w GRAZ,mocny Turniej,zawodnicy z kilkunastu krajów,wspaniałe obiekty,zawody rozgrywane na ośmiu polach walki,tani nocleg na macie+śniadanie,Park Wodny.Uczestnicy Turnieju kożystają ze wszystkich obiektów bez opłat.
  2\ Puchar Świata dla Młodzików-GYOR,szkoda że już w tym roku nie udało nam się wystartować.Możliwość startu po kilku zawodników każdej wagi.
  3\ Otwarte Mistrzostwa ŁOTWY-RIGA,mocny Turniej,kontakt z zawodnikami ze Wschodu i nie tylko.
  4\ Wspaniale byłoby zorganizować wyjazd na Szkolenie i Turniej do Japonii jednak wiemy że bez wsparcia niewielu bedzie stać na pokrycie całości kosztów.
  5\ Jeśli dostaniemy zaproszenia na Zawody gdzie jeszcze nie startowaliśmy to może warto wybrać coś ciekawego.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *