JT Poland wakacje z zawodami :USA 2009

Judo Team Poland informuje: zawody na Fłorydzie USA z Campem (28-30.07.2009) W zeszłym roku brali udział : South Africa, Great Britain, New Zealand, Netherlands, Puerto Rico, Ecuador, Mexico, Brazil, Columbia, Ukraine, Dominican Republic, Russia, Argentina, Bahamas, Netherland Antilles, Virgin Islands, Barbados, Ireland, Canada, El Salvador, Cameroon, Uzbekistan, Colombia, Philippines and Armenia. Więcej : http://jrusopenjudochampionships.com/ oraz :
http://jrusopenjudochampionships.com/2009JuniorUSOpen-rev-mar-17-2009.pdf

5 thoughts on “JT Poland wakacje z zawodami :USA 2009

  1. widze,ze stajecie sie elitarnym klubem ))) -na wyjazd na Floryde chyba nie kazdy sobie pozwoli od tak-zreszta wakacje tam o tej porze roku raczej niewskazane -za goraco,sezon huraganow sie zaczal no i bilety lotnicze akurat najdrozsze..ale frajda na pewno-czekamy na zdjecia !!

  2. Witam.Nie wiem jaki koszt na pewno wiza+ samolot +hotele+opłaty.My nie jedziemy jesteśmy na zgrupowaniach do końca sierpnia.Pozdrawiam

    1. a czy wybieracie się (JTP) na zaanonsowany już turniej : Judoturnier – Mondsee 2009 Salzburg w Austrii pod koniec sierpnia?

  3. Witam.Pierwszym naszym startem zagranicznym w II sezonie będzie Brno Open 20 września ,wcześniej będziemy w Suchym Lesie 05.09(koło Poznania).Latem trenujemy i odpoczywamy lub odwrotnie.Wszyscy chętni mogą spokojnie pojechać na te turnieje (właśnie po to zamieściliśmy informacje o tych turniejach,zresztą bardzo fajne imprezy,duża frekwencja) i jak w czymś możemy Wam pomóc to proszę o e-maila.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *