KOMUNIKAT Wyniki eliminacji III Regionu do Pucharu Polski juniorek i juniorów młodszych w judo Wrocław 21.09.2008 r.

Wrocław 22.09.2008 r.
KOMUNIKAT
Wyniki eliminacji III Regionu do Pucharu Polski
juniorek i juniorów młodszych w judo

W zawodach wystartowało 140 zawodników/ek z 21 klubów.

Juniorzy młodsi :
Waga 46 kg – startowało 11 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Makarewicz Arkadiusz – Juwenia Wrocław ur. 199
2. Twardysko Patryk – UKS 6 Piła ur. 1993
3. Pranke Karol – UKS 6 Piła ur. 199
4. Suchomski Kacper – UKS 6 Piła ur. 1994
Rezerwa : 5. Świderek Damian – Juwenia Wrocław ur. 199
6. Jasłowski Oskar – UKS 6 Piła ur. 199

waga 50 kg – startowało 9 zawodników – kwalifikacja 3 zawodników
1. Kiełbus Krzysztof – Juwenia Wrocław ur. 1993
2. Ziembikiewicz Łukasz – Gwardia Piła ur. 1993
3. Klecuń Konrad – Juwenia Wrocław ur. 199
Rezerwa : 4. Kusa Piotr – UKS 6 Piła ur. 199
5. Ziembikiewicz Patryk – Gwardia Piła ur. 1993

waga 55 kg – startowało 16 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Szwarnowiecki Damian – Juwenia Wrocław ur. 1993
2. Ciesielski Krzysztof – Juwenia Wrocław ur. 1992
3. Zienkiewicz Łukasz – Juwenia Wrocław ur. 1993
4. Bochniak Bartłomiej – Juwenia Wrocław ur. 1992
Rezerwa : 5. Rusowski Maksym – Juwenia Wrocław ur. 1993
6. Sztal Damian – Juwenia Wrocław ur. 199

waga 60 kg – startowało 12 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Ziembikiewicz Dawid – Gwardia Piła ur. 1992
2. Pater Patryk – Gwardia Jelenia Góra ur. 1992
3. Krzeczkowski Adrian – UKS Błyskawica Mietków ur. 1993
4. Szewczyk Łukasz – Juwenia Wrocław ur. 199
Rezerwa : 5. Nowak Paweł – TDK Trzcianka ur. 199

waga 66 kg – startowało 17 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Płoński Piotr – Gwardia Jelenia Góra ur. 1992
2. Abramowicz Bartosz – Juwenia Wrocław ur. 1992
3. Kurzej Karol – AKS Strzegom ur. 1993
3. Horobiowski Bartłomiej – Juwenia Wrocław ur. 1992
Rezerwa : 5. Kurzej Daniel – AKS Strzegom ur. 1992
6. Parka Damian – AZS AWF Wrocław ur. 1994

waga 73 kg – startowało 12 zawodników – kwalifikacja 3 zawodników

1. Radwański Michał – AKS Strzegom ur. 1992
2. Nawrot Jakub – Juwenia Wrocław ur. 1992
3. Szczepaniak Tomasz – AZS Opole ur. 1994
Rezerwa : 4.Pańko Michał – Juwenia Wrocław ur. 1994
5. Majbuk Michał – Juwenia Wrocław ur. 1992

waga 81 kg – startowało 6 zawodników – kwalifikacja 2 zawodników
1. Kopczyński Patryk – Gwardia Opole ur. 1992
2. Kurzawa Arkadiusz – Juwenia Wrocław ur. 1993
Rezerwa : 3. Łagowski Bartosz – Juwenia Wrocław ur.1993
4. Cicharski Dawid – UKS Olimp Nowa Sól ur. 1994

waga 90 kg – startowało 7 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Piekarz Robert – Juwenia Wrocław ur. 1992
2. Woźniak Artur – UKS 6 Piła ur. 1992
3. Nowacki Piotr – Olimpia Poznań ur. 1992
3. Sulikowski Jakub- Juwenia Wrocław ur. 1992
Rezerwa : 5. Szymczak Dymitr – UKS 12 Leszno – ur. 1992
5. Wład Patryk – UKS Kaczory

waga + 90 kg – startowało 6 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Paszkiewicz Marcin – AZS AWF Wrocław ur.1992
2. Nitek Aleksander – UKS 6 Piła ur.1993
3. Kaźmierowicz Kacper – Juwenia Wrocław ur. 1994
3. Konieczny Jakub – AZS Poznań ur. 1992
Rezerwa : 5. Kałużny Przemysław – UKS Junior Lipno ur. 1992\

Juniorki młodsze :

waga 40 kg – startowała 1 zawodniczka – kwalifikacja 3 zawodniczki
1. Morawska Marta – UKS Orły Daszewice ur. 1995

waga 44 kg – startowało 5 zawodniczek – kwalifikacja 4 zawodniczki
1. Liber Sonja – Olimpia Poznań ur. 1994
2. Swornowska Angelika – Juwenia Wrocław ur. 1995
3. Witkowska Joanna – UKS Orły Daszowice ur. 1992
4. Busse Kamila – AZS Poznań ur. 1995
Rezerwa : 5. Majda Monika – AZS Poznań ur. 1992
6. Dyba Agnieszka – UKS Junior Lipno ur. 1995

waga 48 kg – startowało 9 zawodniczek – kwalifikacja 3 zawodniczki
1. Grabowicz Adriana – AKS Strzegom ur. 1992
2. Mazurkiewicz Karolina – Gwardia Opole ur. 1993
3. Ososińska Agnieszka – Juwenia Wrocław ur. 1993
Rezerwa : Ejnenberg Marta – Juwenia Wrocław ur. 1993

waga 52 kg – startowało 8 zawodniczek – kwalifikacja 6 zawodniczek
1. Kurzej Klaudia – AKS Strzegom ur. 1992
2. Hańczyk Aleksandra – UKS 8 Nowa Sól ur. 1992
3. Murawska Monika – UKS 8 Nowa Sól ur. 1993
4. Ładysz Karolina – Juwenia Wrocław ur. 1993
5. Czarnecka Natasza – AZS Poznań ur. 1994
6. Kryk Weronika – AZS Poznań ur. 1992
Rezerwa : Juszkiewicz Sara – Juwenia Wrocław ur. 1994

waga 57 kg – startowało 12 zawodniczek – kwalifikacja 5 zawodniczek
1. Sziwa Angelika – AZS Poznań ur. 1995
2. Szmidt Patrycja – AKS Strzegom ur. 1992
3. Karpała Justyna – AZS Opole ur.1992
4. Kurzej Daria – AKS Strzegom ur. 1994
5. Szymczak Agnieszka – UKS Orły Daszewice ur. 1993
Rezerwa : Trela Klaudia – UKS GKJ Głogów ur. 1994

waga 63 kg – startowało 5 zawodniczek – kwalifikacja 3 zawodniczki
1. Piechocka Weronika – UKS Suchy Las ur. 1992
2. Kozieł Agnieszka – AZS Poznań ur. 1993
3. Hofman Urszula – AZS AWF Wrocław ur. 1995
Rezerwa : 4. Łukanus Zuzanna – UKS Orły Daszewice ur. 1992
5. Gugała Wiktoria – AKS Strzegom ur. 1994

waga 70 kg – startowało 7 zawodniczek – kwalifikacja 5 zawodniczek
1. Szwiec Emilia – Juwenia Wrocław ur. 1992
2. Kusior Iwona – UKS Junior Lipno ur. 1992
3. Sasin Adrianna – UKS 8 Nowa Sól ur. 1993
3. Korzystka Magdalena – UKS GKJ Głogów ur. 1993
5. Dzendrowska Katarzyna – UKS Olimp Nowa Sól ur. 1993
Rezerwa : 6. Niedzielska Paulina – Ippon Jarocin ur. 1995
7. Grygiel Aleksandra – Ippon Jarocin ur. 1993

waga + 70 kg – startowało 5 zawodniczek – kwalifikacja 7 zawodniczek
1. Wasek Kamila – Juwenia Wrocław ur. 1992
2. Staniewska Monika – UKS Suchy Las ur. 1993
3. Szczypior Edyta – AZS AWF Wrocław ur. 1993
4. Piechota Joanna – Juwenia Wrocław ur. 1992
5. Polerowicz Joanna – LKS Ippon Jarocin ur. 1993

Piotr Ledwoń
Kierownik zawodów
Koordynator III Regionu PZJudo

Posted Under
Bez kategorii