Liberty CUP 2011 – dzień Pierwszy

Ponad dwustu pięćdziesięciu zawodników rozpoczęło walki w hali sportowej „Na skarpie”. Przyjechały ekipy z Brna, Ostrawy i Ukrainy.

Poniżej wyniki:

Wyniki uzupełniane na bieżąco:

Kategoria wagowa 46 kg

1. Błoński Tomasz (Gryf Słupsk) (wygrana: wskazanie)
2. Walczyk Patryk (Czarni Bytom)
3. Lewandowski Adrian (AZS Gliwice)
3. Patryk Nowak (Koka Jastrzębie Zdrój)
5. Filip Pawłowski (UMKS Żak Kielce)
5. Stolarek Jan (AZS Opole)
7. Gemza Łukasz (GKS Czarni Bytom)
7. Terlecki Rafał (KJ Politechnika Białostocka)

Kategoria wagowa 50 kg

1. Grzyb Maciej (Drako Warszawa) (wygrana: wskazanie)
2. Morgoyev Bekirber (Ippon Kiew Ukr.)
3. Pękala Dawid (UKS Sokół Pisarzowice)
3. Puszczyński Maciej (Start Radom)
5. Lochmajer Oliwer (AZS Gliwice)
5. Kulik Michał (UKJ 225 Warszawa)
7. Kamiński Grzegorz (UMKS Żak Kielce)
7. Rombel Michał (UKJ AON Warszawa)

Kategoria wagowa 55 kg

1. Skopnenko Yaroslaw (Ippon Kiev Ukr) (wygrana: Ippon)
2. Chromiński Sebastian (UKJ AON Warszawa)
3. Grzywacz Dominik (KJ Koka Jastrzębie Zdrój)
3. Zykubek Dawid ((KJ Koka Jastrzębie Zdrój)
5. Ciesiołkiewicz K. (KS Judo Gwardia Koszalin)
5. Kastner Patryk (STS Gryf Słupsk)
7. Itrych Mateusz (UKS Galeon Gdynia)
7. Lizut Tomasz (TDK Judo Trzcianka)

Kategoria wagowa 60 kg

1. Wawrzyczek Paweł (KS Judo Czechowice Dziedzice) (wygrana: wskazówki)
2. Kurtyka Paweł (GKS Czarni Bytom)
3. Ponichtera Bartosz (UKS Siódemka Sochaczew)
3. Morka K. (UKJ Ryś Warszawa)
5. Puchała W (KS Judo Czechowice Dziedzice)
5. Wiecław Kacper (UKJ AON Warszawa)
7. Kowalski M. (UKS Dwójka Rydułtowy)
7. Tylek S. (MKS CM Jordan Kraków)

Kategoria wagowa 66 kg

1. Czerniawski Tomasz (AZS UW Warszawa) (wygrana: Wazari)
2. Krystjan Jiiya Badze (Ippon Kiev Ukr)
3. Skórka Szymon (GKS Czarni Bytom)
3. Winiarski Michał (UKS Gimnazjon Suchy Las)
5. Stodolski Tomasz (UKS Leśnik Kaczory)
5. Terlikowski Łukasz (UKS Kata Pruszków)
7. Litwin Paweł (Juvenia Wrocław)
7. Sordyl Mateusz (UKS Grot Kraków)

Kategoria wagowa 73 kg

1. Wożniak Szymon (Grot Kraków) (wygrana IPPON)
2. Biedrzyński Krystian (Juvenia Wrocław)
3. Drzewiecki Tomasz (UKS 6 Piła)
3. Kuciej Daniel (MKS Juvenia Wrocław)
5. Tomala Wojciech (KS Judo Czechowice Dziedzice)
5. Glapiak Konrad (GKS Olimpia Grudziądz)
7. Raflewski Jakub (GKS Olimpia Grudziądz)
7. Winnicki Ryszard (Yawara Warszawa)

Kategoria wagowa 81 kg

1. Kejza Daniel (Polonia Rybnik)wygrana: Wazari
2. Szczurowski Kacper (AZS Gliwice)
3. Suchecki Bogusz (MMKS Skierniewice)
3. Sakhoshko Ivan (JC Ippon Kiev Ukr.)
5. Korzeniowski Michał (UKS Galeon Gdynia)
5. Koźlik Mateusz (GKS Czarni Bytom)
7. Grzegorzek Mikołaj (Gwardia Biesko Biała)
7. Bil Dawid (JSS Gwardia Jelenia Góra)

Kategoria wagowa 90 kg

1. Hatliński Łukasz (Orkan Sochaczew) (wygrana: Youko)
2. Prochaska Adrian (MMKS Skierniewice)
3. Gruda Marcin (AZS UW Warszawa)
3. Cendrowski Bartosz (TKS Judo Toruń)
5. Matlakowski Arkadiusz (UKS Galeon Gdynia)
5. Zalasiński Jakub (UKS Judo 48 Częstochowa)
7. Pasek Wojciech (GKS Czarni Bytom)
7.

Kategoria wagowa +90 kg

1. Dudek Michał (UKS Tomita Elbląg) (wygrana Ippon)
2. Kubica Ryszard (SS Dąb Dębowiec)
3. Gasuk Leonid (JC Ippon Kiew Ukr.)
3. Majowski Dominik (UKS Dwójka Tarnowskie Góry)
5. Miłowski Łukasz (UKS Kodokan Toruń)
5. Stuchlik Mateusz (GKS Czarni Bytom)
7. Załęczny Krzysztof (TKS Judo Toruń)
7. Górski Mikołaj (GKS Czarni Bytom)

Posted Under
Bez kategorii

5 thoughts on “Liberty CUP 2011 – dzień Pierwszy

  1. czy może ktoś wie jak rozlosowana została kategoria wagowa 52kg dziewcząt. Nie ma jej ujętej na stronie PZJudo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *