Mistrzostwa Polski Masters 2011 – Sobótka (Foto Galeria )

Poznaliśmy nowych Mistrzów Polski Masters 2011 ! Brawo !! Gratulacje !! Wyniki : Mistrzostwa Polski Masters Sobótka 17.09.2011

Kategoria M1

Kat. 66 kg

1.Kostrzewa Maciej – MAKO Judo
2.Boguszewski Dariusz – AZS AWF Warszawa
3.Znamirowski Michał – Wisła Kraków
4.Mikulski Marcin – Politechnika Warszawa

Kat. 73 kg

1.Laskowski Sebastian – AZS Gliwice
2.Źródło Przemysław – UKJ Białołęka
3.Potocki Artur – Politechnika Białostocka
4.Bogdański Bartłomiej – Dojo Sobótka
5.Wolski Paweł – Politechnika Warszawa

Kat. 81 kg

1. Maczkowski Wojciech –Wybrzeże Gdańsk
2. Paśko Marcin – Akademia Judo Poznań

Kat. 90 kg

1. Zamęcki Bartłomiej – Dojo Judo Sobótka
2. Agaciak Marcin – Ryś Warszawa
3. Fabiański Tomasz – Wisła Kraków

Kat. 100 kg

1.Jędrysko Krystian – MOSIR Cieszyn
2.Buć Efrem – Akademia Judo Rzeszów
3.Czekaj Łukasz – Wisła Kraków
4.Jędrysko Krystian – MOSIR Cieszyn

Kat. +100 kg

1. Miś Paweł – Niezrzeszony
2. Sobolewski Wojciech – Pantera Brwinów
3. Szołucha Andrzej – Wicher Wichry

Kategoria M2

Kat. 73 kg

1. Maciej Nędzyk – Olimpia Poznań
2. Pastusiak Piotr – Samuraj Koszalin
3. Naumets Anatol – judo Fights

Kat. 81 kg

1.Zaczkiewicz Robert – Wisła Kraków
2.Klimek Michał – Wisła Kraków
3.Czerny Michał – Wisła Kraków
4.Jabłoński Wojciech –
5.Dąbrowski Artur – Gwardia Warszawa
6.Bielecki Ryszard – KS Judo Kłodzko
7.Zaręba Bartosz – MAKO Judo
8.Moraw Dominik – Ostrava

Kat. 90 kg

1.Lewandowski Jarosław – WKSW Włocławek
2.Mazurek Rafał – Judo Chełm
3.Niedziela Marcin – Czarni Bytom
4.Danielewski Jacek- Flota Gdynia
5.Mielnikowski Piotr – Dojo Sobótka
6.Kopij Adam – Gwardia Opole
7.Kaźmierczak Gerlitz Rafał – Gwardia Wrocław

Kat. 100 kg

1.Sobczyk Rafał – Wybrzeże Gdańsk
2.Pieniak Adam – Czarni Bytom
3.Kossuth Ludovit – Słowacja
4.Didi Zoltan – Słowacja
5.Sikorski Marcin – Dojo Sobótka
6.Gawron Sebastian – Akademia Judo Poznań

Kat. +100 kg

1.Boroch Paweł – Lublin
2.Gajek Marek – Cieszyn
3.Wendt Dariusz – Wodzisław
4.Schuler Petr – Czechy

Kategoria M3

Kat. 66 kg

1. Dyrda Tomasz – Sokól Myślenice
2. Chajdukowski Marek – Viking Gdynia

Kat. 73 kg

1. Czupryna Krzysztof- Polonia Rybnik
2. Przybyłowski Piotr – Gwardia Warszawa

Kat. 81 kg

1. Poździk Adam – Flota Gdynia
2. Tytonik Marek – Bushido Morus Szczecin

Kat. 90 kg

1. Jarosiński Leszek – Judo Kano Płock

Kat. 100 kg

1. Nowaczek Dariusz – Flota Gdynia

Kat. +100 kg

1.Dębski Mariusz – Judo Fight Club

Kategoria M4

Kat. 60 kg
1. Służałek Piotr – AZS Katowice

Kat. 66 kg
1.Strychacki Ireneusz – Flota Gdynia

Kat. 73 kg
1.Machać Paweł – Czechy
2.Kościuk Mirosław – Politechnika Białostocka
3.Kocher Heiko – JSV Verdau
4.Kaczorowski Maciej – Sparta Warszawa
5.Dąbek Jacek – JCP Masters

Kat. 81 kg
1.Niewiadomski Jarosław – Flota Gdynia
2.Kłobukowski Arkadiusz – Czarni Bytom
3.Lejmanowicz Krzysztof – Gwardia Szczytno
4.Pisko Andrzej – Czarni Bytom
5.Łubiński Roman – Judo Kłodzko
6.Wandzel Piotr – Czechowice Dziedzice

Kat. 90 kg
1. Kamiński Zbigniew – Flota Gdynia
2. Derbich Dobiesław – Azs Warszawa

Kat. 100 kg
1.Kamiński Sławomir – AZS Warszawa
2.Madeński Mariusz – Azs Warszawa
3.Pietrzak Gabriel – Łowicz
4.Służałek Grzegorz – AZS Katowice

Kat. +100 kg
1. Czakowski Jacek – Flota Gdynia
2. Dubrowski Mirosław – Politechnika Białostocka

Kategoria M5

Kat. 66 kg

1. Barcikowski Janusz – Gryf Słupsk

Kat. 81 kg

1. Konieczniak Marek – Gwardia Warszawa

Kat. 90 kg

1. Cyman Artur – Flota Gdynia
2. Banaszek Jarosław – Sokół Praha

Kat. 100 kg

1. Zazvorka Jan – Czechy

2. Siemiński Jan – Polska

Kategoria M6

Kat. 81 kg

1. Górnik Adam –Azs Katowice
2. Fedor Michał – Słowacja

3. Dietrich Jerzy – Azs Katowice

Kategoria M7

Kat.81 kg

1. Czernota Jerzy – Ostrava

Kat. 90 kg

1. Klich Wiesław – Gwardia Wrocław
2. Żurek Mieczysław – Czarni bytom

Kat. 100 kg

1. Klimek Wojciech – Judo Chełm
2. Dymerski Tadeusz – Gwardia Szczytno

Kat. +100 kg

1. Spraski Edward – Bolesławiec

Kategoria M8

Kat. 73 kg

1. Cyzdorf Hubert – AZS Bydgoszcz

Kat. 81 kg

1. Zamen Jarosław – Praha

Kat. 100 kg

1. Vagner Mican – Praha

Kategoria M9

Kat. 81 kg

1. Wiśniewski Zygfryd – Flota

Kat. 100 kg

1. Walich Józef

Kategoria F2

Kat. 78

Batienin – Kaźmierczak Izabella

1.

Kategoria F3

Kat. 70

Filipek Sperska Marlena

1.

Kat. 78

Jarosińska Kinga

1.

Kat. +78

Waluch Agnieszka

Dziękujemy za Foto – (Krzysztof Czupryna)

8 thoughts on “Mistrzostwa Polski Masters 2011 – Sobótka (Foto Galeria )

  1. Wspaniała atmosfera i bardzo wysoki poziom walk, szkoda że wbrew zapewnieniom zastaliśmy tylko jedna matę ??? W dodatku z nieregulaminowym pasem ochronnym, przez co niektóre rzuty kończyły się na parkiecie….:(( Mastersi twardy ród dali radę ale mogło skończyć się złamaniem !
    Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i dzięki za miłe towarzystwo !!!

    Jacek

  2. Proszę osoby funkcyjne o uzupełnienie wyników w kat M1 do 73 kg.

    Impreza bardzo fajna , poziom wysoki no i cała masa pięknych akcji .

  3. Należą sie dudze brawa dla Zbyszka Bielawskiego za bardzo dobra organizacje i za wszystko co przygotował , oczywiste ,ze zawsze znajda sie małe nie dociągnięcia ale to mały pikus w całej tej pięknej zabawie , z roku na rok jest nas coraz więcej nas jest co raz wyższy poziom i na coraz węższym poziomie organizacja a oto przecież chodzi . pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na najbliższej imprezie w Austrii czyli Mistrzostwach Europy Mastersow.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *