OOM – juniorzy młodsi

oom-2009-swietokrzyskie.jpgmężczyźni, waga: 46kg – 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borowicz Paweł GKS „Czarni” Bytom
2. Wala Adrian Polonia Rybnik
3. Kot Bartłomiej MKS Chełm
3. Makarewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
5. Itrych Łukasz UKS Galeon Gdynia
5. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Brożek Aleksander AZS AWF Warszawa
7. Wolnik Jakub MOSiR Bochnia

mężczyźni, waga: 50kg – 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kiełbus Krzysztof MKS Juvenia Wrocław
2. Szypowicz Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Dobranowski Bartosz MOSiR Bochnia
3. Klecuń Konrad MKS Juvenia Wrocław
5. Błoński Rafał STS Gryf-3 Słupsk
5. Martuś Kacper MOSiR Bochnia
7. Serek Krystian KS Judo Łupawa
7. Ziembikiewicz Patryk AZS WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: 55kg – 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
2. Szwarnowiecki Damian MKS Juvenia Wrocław
3. Skulik Przemysław MOSiR Mysłowice
3. Ziembikiewicz Łukasz AZS WSPiA Poznań
5. Ciężadło Krystian UKS Wolania Wola Rzędzińska
5. Stypiński Dominik UKJ -AON Warszawa
7. Ligęza Maciej UKS Ippon MDK Kutno Kutno
7. Stępak Filip UKS Grot Kraków

mężczyźni, waga: 60kg – 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrozek Krzysztof TS Wisła Kraków
2. Galaś Krzysztof AZS AWF Warszawa
3. Dąbrowski Stanisław AZS UW Warszawa
3. Szewczyk Łukasz MKS Juvenia Wrocław
5. Chodyna Dawid GKS ,,Olimpia” Grudziądz
5. Kowalewicz Jakub UKJ 225 Warszawa
7. Garbacik Kamil UKS „MOSiR” Jasło
7. Mierzwa Michał Gwardia Opole

mężczyźni, waga: 66kg – 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurzej Karol AKS Strzegom
2. Wiktorek Seweryn UKS Ippon MDK Kutno Kutno
3. Bartusik Michał PTS Walter Rzeszów
3. Kaliński Patryk KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5. Bogucki Patryk UKS Siódemka Sochaczew
5. Soczyński Marek GKS „Czarni” Bytom
7. Długosz Piotr Gwardia Opole
7. Jabłoński Michał KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 73kg – 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
2. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa
3. Kokoszka Piotr UKS Tomita Elbląg
3. Pańko Michał MKS Juvenia Wrocław
5. Czaja Marcin MKS Jordan Kraków
5. Szczepaniak Tomasz AZS Opole
7. Łukasik Rafał PTS Walter Rzeszów
7. Rajmoniak Mariusz KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: 81kg – 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Płonka Daniel PTS Walter Rzeszów
3. Ciechomski Patryk Jutrzenka Płock
3. Rekowski Orest KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
5. Zimecki Grzegorz AZS UW Warszawa
7. Kamiński Paweł SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Skorzec Paweł GKS „Czarni” Bytom

mężczyźni, waga: 90kg – 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stróżek Marek MKS Jordan Kraków
2. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Sędłak Błażej GKS „Czarni” Bytom
3. Zajączkowski Kamil AZS WSPiA Poznań
5. Kozakiewicz Jakub UKS Spartakus Olsztyn
5. Kozłowski Adam AZS-UKW Bydgoszcz
7. Tylicki Piotr UKJ Siódemka Mława
7. Winnciki Krzysztof Yawara Warszawa

mężczyźni, waga: +90kg – 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nitek Aleksander UKS 6 Piła
2. Witkowski Kacper UKS Spartakus Olsztyn
3. Kazimierowicz Kacper MKS Juvenia Wrocław
3. Koza Jan MKS Jordan Kraków
5. Krasnostawski Michał K.S. Judo Gwardia Koszalin
5. Szczepaniak Marcin KS „Gwardia” Łódź
7. Kolan Arkadiusz UKS Dwunastka Leszno
7. Naruszewicz Adam Żak Ełk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *