VIII Nadbałtycki Międzynarodowy Turniej Judo

To już ósma odsłona tego turnieju rozgrywana w tym roku w dniach 28-29 listopada w Gdyni na Hali GOSIR przy ul. Olimpijskiej 5. Organizatorem Turnieju jest UKS OPTY Gdynia oraz GOSiR Gdynia. Turniej rozgrywany w grupach wiekowych : sobota – U10, U12, U15, niedziela – U20. Istnieje możliwość noclegu na matach ( własne śpiwory ) i wykupienia posiłków. Rezerwacja noclegów na macie ( darmowe )do 20.11.2009r. Zaproszone kluby: z Lipaji, Kaliningradu, Baranowicze, Kłajpeda, Vilinius, Frankfurtu,Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz kluby z całej Polski. Ważne: W GRUPIE WIEKOWEJ DZIECI U-10( 2000-01 ) ORAZ U-12( 1998-99 )ZABRONIONE TECHNIKI Z GRUPY RZUTOW POŚWIĘCENIA, RZUTÓW Z KOLAN I PRZECHWYTÓW ZA NOGI I GŁOWĘ, ORAZ DŹWIGNI I DUSZEŃ. Więcej
www.judobydgoszcz.info/html/gdynia.pdf

11 thoughts on “VIII Nadbałtycki Międzynarodowy Turniej Judo

 1. Bardzo fajny turniej tylko z tego co pamiętam to hala na 3 m wysokości i jest „nieco” duszno.
  Szkod, że organizatorzy po turnieju nie zamieszczają krótkiego podsumowania. N.p. był turniej w Słupsku dla dzieci i młodzików z przsuniętymi rocznikami. Super impreza i jest stronka z wynikami. Brawo dla organizatora.

 2. Nie sądzę, że zapomniał, tylko robi turniej z przesunieciem roczników – takie jak będą obowiązywały za 2 miesiące. W tym układzie powinien jednak faktycznie zrobić kategorię U14 i wtedy obejmowała ona roczniki 96 i 97.

 3. Jakie roczniki w u15 a jakie w u20?
  P.S. Są juz wyniki eliminacji do otk z regionu 2. Silny atak aktualnych jeszcze młodzików. Tylko połowę miejsc na pudle zajęli u chłopców zawodnicy z 94.

 4. To są ustalenia organizatora co do w/w zawodów , natomiast od 01.01.2010. następuje przesunięcie rocznikowe wszystkich grup wiekowych jak co roku.
  Zresztą , na początku roku będzie komunikat na PZJ .

 5. Z tego co wiem, w tym roku zawody będą odbywać się na większej hali oraz to, że po każdym turnieju na stronie GOSiR-u zamieszczone jest podsumowanie i zdjęcia z imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *